O naszej firmie

Salon Firan "Julia"

Salon Firany Julia jest profesjonalnym sklepem z artykułami dekoracyjnymi, który specjalizuje się w produkcji i sprzedaży firan, zasłon, rolet oraz dekoracji okiennych. Firma działa na rynku już od ponad 20 lat i zdobyła sobie szerokie grono zadowolonych klientów.

W Salonie Firany Julia zawsze stawia się na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz na indywidualne podejście do każdego klienta. Firma oferuje duży wybór tkanin oraz wzorów, co pozwala na dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dojedziemy na miejsce, pobierzemy wymiary i przygotujemy indywidualny projekt !

W Salonie Firany Julia zatrudnieni są doświadczeni pracownicy, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomagają w wyborze odpowiednich produktów. Ponadto, firma oferuje także usługi szycia i montażu firan, zasłon oraz rolet.

Salon Firany Julia to firma godna zaufania, która dba o zadowolenie swoich klientów i zawsze stara się sprostać ich oczekiwaniom. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Zamościu lub skorzystania z naszej oferty online na stronie internetowej firmy.
Image

Jesteś zainteresowana/y zakupem ? Odezwij się do nas

Image
Salon firan "Julia"
ul. Gminna 25,
22-400 Zamość

email: firanyjulia@wp.pl
telefon: 600 282 610
www: http://www.firanyjulia.pl
Image